Bölgemizde Fark Yaratmak Bizim İşimiz

Göreme Belediye Başkanlığımızın ve kasabamızın esnaflarından Kemal Eren’in öncülüğünde Murat Yavuz, İbrahim Budak'ın destekleriyle bölgemizin önemli bir ihtiyacını daha karşılamak üzere başlatılan ‘Profesyonel Fotoğrafçılık’ eğitiminde Güzel Atlar Diyarı’nda eşsiz fotoğraflar görüntülemek için gençlerimize meslek edinme kursları başlatılmıştır.

Profesyonel fotoğrafçılık kursu bunlardan ilki olup bölgedeki ihtiyaçlara yönelik mesleki kurslar devam edecektir.

Göreme Gençlik Birliği üyelerinden oluşan 14 gencimizin ‘Profesyonel Fotoğrafçılık Eğitimi’ başarılı bir şekilde tamamlandıktan sonra beldemizdeki fotoğraf hizmetlerinde büyük bir fark yaratacaktır.

Hizmet alanında gençlerimize verilen bu eğitimde katkıda bulunan Göreme Aile ve Gençlik Derneği Başkanı İsmail Budak ve üyelerine, Atlantis Akademi Kurucusu Zehra Yaman’a ve gençlerimize profesyonel bir şekilde bilgi ve tecrübelerini aktaran fotoğraf sanatçısı değerli eğitmenimiz Derya Yazar Atasever’e teşekkür ederiz.

Bölgemizde “Önce İnsan” sloganıyla gençlerimiz ve bölge halkımız için eğitime öncelik hizmetlerimiz devam edecektir.Kategori : ETKİNLİKLER
Eklenme Tarihi : 09/09/2021
Görüntüleme Sayısı : 436